Zvolte si typ nemovitosti

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Úvod

Nemovitosti

Prodej bytu 1+kk, 31 m², Brno - Nový Lískovec

123456
123456

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 1+kk na ulici Oblé v Brně - Novém Lískovci. Byt je v osobním vlastnictví, volný a ihned k nastěhování. Nemovitost není zatížena žádným úvěrem ani břemenem. Je v dobrém technickém stavu, s novou podlahou a plastovými okny se žaluziemi. Sestává ze vstupní chodby, pokoje s kuchyňským koutem, koupelny a samostatného WC. Byt se nachází ve 4. NP v panelovém domě (nové výtahy), na kterém nyní probíhají opravy fasády a balkonů. V blízkosti domu se nachází zastávka MHD, řada nákupních příležitostí a mateřská školka. Parkování je možné na přilehlých parkovištích. Doporučujeme jako vhodnou investiční nabídku.

Souhrnné informace

PRODÁNO
Poznámka k ceně+ provize RK, včetně právního servisu
Ev.č.29613
KategorieByty 1+kk
LokalitaOblá, Brno - Nový Lískovec
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha31 m²
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová
Jednatelka společnosti+420 733 525 123
Mezírka, 60200 Brno
[email protected]

Poslat dotaz makléři

Poslat nabídku známému

Realitní zpravodaj

  • Můžete provést rekonstrukci družstevního bytu bez svolení družstva?

    Systém vlastnictví družstevních bytů a bytů v osobním vlastnictví je zásadně odlišný. I když máme často pocit, že družstevní byt lze také „prodat“, v..

    Celý článek

    Protisněhové zábrany na střeše mohou zabránit škodám a zranění

    Kupujete-li dům, ať rodinný, nebo bytový, určitě se zaměříte také na kvalitu střechy. Je-li střecha novější, je větší pravděpodobnost, že do domu..

    Celý článek

    Stovky tisíc domácností čeká hypoteční šok, měsíční splátky vzrostou o mnoho tisíc korun

    Stovky tisíc českých domácností čeká finanční šok. V nejbližší době jim totiž skončí výhodné fixace hypoték z doby covidové pandemie, z rekordně..

    Celý článek
2025 © RUSSEGGER REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | CookiesRealitní SW Realman