Zvolte si typ nemovitosti

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Městská část

Další vlastnosti

Úvod

Nemovitosti

Novostavba prodej byt 3+kk Brno-Komín

pohled 4
pohled 4

Popis

Naše realitní kancelář Vám nabízí k prodeji byt č. A2.12, který se nachází ve vyhledávané lokalitě, městské části Brno - Komín na okraji přírody Palackého vrchu. Jedná se o bytový dům Rezidenci Meandr, která bude nabízet komfortní bydlení s velmi rychlou dostupností do centra města. Bytový dům se skládá z 5 pater, z toho v podzemní části budou garáže. Ke každé bytové jednotce je naplánováno 1-2 parkovací stání. V lednu 2013 byla zahájena stavba, dokončení stavby v prosinci 2014. Celková plocha bytu 81,3 m2, terasa 13,1 m2, byt se nachází v 2. NP. Výborná lokalita, poblíž MHD, poliklinika, obchody, ZŠ, MŠ, blízko Palacký vrch, Údolí oddechu, Brněnská přehrada a Obora Holedná. Mohu jen doporučit!

Souhrnné informace

PRODÁNO
Poznámka k ceně+ 15% DPH, neplatíte provizi RK
Ev.č.A2.12
KategorieByty 3+kk
LokalitaPastviny, Brno - Komín
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha81 m²
Podlahová plocha81 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová
Jednatelka společnosti+420 733 525 123
Mezírka, 60200 Brno
[email protected]

Poslat dotaz makléři

Poslat nabídku známému

Realitní zpravodaj

  • Jak poznat kvalitní developerský projekt? Hezké vizualizace nestačí

    Koupě bytu od developera patří mezi rozhodnutí, při kterých nestačí posuzovat jen lokalitu, dispozici a cenu. Důležité je zjistit, kdo za projektem..

    Celý článek

    Kanceláře se zmenšují, očekávání rostou. Firmy chtějí méně metrů, ale více služeb

    Hybridní práce mění způsob, jakým firmy přemýšlejí o kancelářích. Potřebují méně pracovních míst, zároveň ale od kancelářského prostředí očekávají..

    Celý článek

    Dobře připravená nemovitost je základ dobrého obchodu

    Prodej nemovitosti dnes není jen o tom „dát inzerát na internet“ a čekat na kupce. Trh je opatrnější, kupující více počítají budoucí náklady a..

    Celý článek
2026 © RUSSEGGER REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | CookiesRealitní SW Realman