Zvolte si typ nemovitosti

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Městská část

Další vlastnosti

Úvod

Nemovitosti

Prodej, Byty 4+1, 175 m²

IMG_5408
IMG_5408

Popis

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji prostorný a světlý mezonetový byt v OV o velikosti 4+1 v lokalitě Brno-střed. Nemovitost těží ze skvěle řešeného prostoru. Z hlavního obývacího pokoje je vstup do zimní zahrady, odkud je nádherný výhled na Brno. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží, v domě se nachází výtah. Celková plocha bytu činí 175 m². Dispozice: pokoj 20,42 m², obývací pokoj 31,2 m², pokoj 14,55 m², pokoj 40,5 m², kuchyně 11,34 m², koupelna s rohovou vanou 13,6 m², lodžie 12,5 m², předsíň 7 m², skladové prostory 26,6m², zádveří 9,37 m². V bytě se také nachází vlastní plynový kotel. V blízkosti veškerá občanská vybavenost a zastávka MHD. Nemovitost je vhodná zejména pro rodinné bydlení a náročnější klienty. Pro získání bližších informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

Souhrnné informace

PRODÁNO
Poznámka k ceně+ provize RK
Ev.č.20959
KategorieByty 4+1
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha175 m²
Podlahová plocha175 m²
Podlaží umístění6. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová
Jednatelka společnosti+420 733 525 123
Mezírka, 60200 Brno
[email protected]

Poslat dotaz makléři

Poslat nabídku známému

Realitní zpravodaj

  • Majitelé rodinných domů ztrácí zájem o fotovoltaické elektrárny

    Podle serveru Solární novinky zhruba za poslední rok a půl klesl v České republice zájem o instalaci fotovoltaických elektráren v oblasti rodinných..

    Celý článek

    Jaká jsou pravidla pro kácení stromů? A jak je to s pálením dřeva? Pokuty jsou vysoké

    Jestliže jste se před časem prošli zahradou, na které stojí – nebo bude stát – váš nový domov, určitě plánujete, jak „zatočíte“ s tím, co na zahradě..

    Celý článek

    Deštivé léto je ideální pro nákup starší nemovitosti

    Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá: voda. Kde všude voda teče, zatéká, a kde nemá co dělat, zjistíte ideálně právě v tomto počasí. Když hodně prší,..

    Celý článek
2025 © RUSSEGGER REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | CookiesRealitní SW Realman