Zvolte si typ nemovitosti

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Městská část

Další vlastnosti

Úvod

Nemovitosti

Prodej, RD 4+1, možnost rozšíření, dvougeneračního bydlení, garáž, technické zázemí, dobrý stav

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme rodinný dům 4+1 s možnosti rozšíření, vhodný pro větší rodinu nebo rozdělit na dvougenerační bydlení (2 samostatné bytové jednotky). Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, ihned obyvatelný a udržovaný. Postupně byl rekonstruován, koupelna, plynové topení, elektřina v domě cca před 10 lety. Vše je plně funkční, ale zaslouží si modernizaci (výměna oken, podlahy, výmalba). Nachází se v klidné ulici s možností parkování na vlastním pozemku. K domu náleží garáž s montážní jámou, dílnou a rozsáhlým technickým zázemím.
Vlastní zahrada je před domem, vhodnou úpravou získat atriový typ bydlení, které poskytne naprosté soukromí.
Obřany jsou „podceňovanou“ lokalitou s krásnými zákoutími kolem řeky Svitavy. Je zde nádherné a klidné bydlení s veškerou občanskou vybaveností a dostatečným prostorem pro volnočasové využití (dětská hřiště, řeka, cyklostezky, wellness, fotbalové hřiště, tenisové kurty). Místní obyvatelé zde pořádají různé společenské události, festivaly, street party, plesy a různé tématické akce pro děti.
Klíče jsou k dispozici u makléře a pokud Vás dům oslovil domluvte si prohlídku nemovitosti.

Souhrnné informace

PRODÁNO
Poznámka k ceněvčetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Ev.č.29457
KategorieRodinné domy
LokalitaBrno
OkresBrno-město
Náklady na bydlení6000
Velikost4 pokoje
Užitná plocha156 m²
Podlahová plocha156 m²
Plocha pozemku393 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová
Jednatelka společnosti+420 733 525 123
Mezírka, 60200 Brno
[email protected]

Poslat dotaz makléři

Poslat nabídku známému

Realitní zpravodaj

  • Způsob užití garáží a garážových stání – je v tom rozdíl?

    Nové developerské projekty mají ve svých podmínkách zřízení garážových stání. Kolik jich musí být a jak má být řešeno parkování pro rezidenty a pro..

    Celý článek

    Prázdniny u moře ve vlastním: Panelákový byt v Česku vám může otevřít dveře k domu na pláži

    Mít svůj dům u moře nemusí být sen jen pro multimilionáře. Pokud vlastníte byt v Česku, už na něj dost možná máte… Italská jezera, chorvatské..

    Celý článek

    Exkluzivní smlouva: Proč je více makléřů spíš problém než výhoda

    Podepsat exkluzivní smlouvu s realitním makléřem může znít jako zbytečné omezení. Ve skutečnosti je ale právě tato forma spolupráce nejefektivnější..

    Celý článek
2025 © RUSSEGGER REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | CookiesRealitní SW Realman