Zvolte si typ nemovitosti

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Úvod

Nemovitosti

Prodej, novostavby RD 4+kk s parkovacím stáním, Rájec-Jestřebí

DR125346
DR125346

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu 4+kk s parkovacím stáním v Rájci-Jestřebí, okr. Blansko. Kolaudace proběhla v polovině roku 2011. Celková plocha pozemku je 527 m2, z toho zastavěná plocha je 145 m2, užitná plocha pro bydlení činí 115 m2. Rodinný dům je zděný, samostatně stojící, přízemní, zastřešený dvěma pultovými střechami se sklonem 2,5° a jednou střechou obloukovou, dům má obdélníkový půdorys s vloženým menším obdélníkem. Výrazným architektonickým prvkem je bohaté prosklení objektu a oblouková střecha nad hlavní obytnou místností, která má světlou výšku o 1,50 m vyšší než ostatní místnosti. Tato oblouková střecha tvoří i zastřešení vnější terasy u obývacího pokoje. Přístup do RD je zajištěno po zpevněných plochách s povrchem z plošné betonové dlažby. Ze zádveří (8,20 m2) s vestavěnou skříní je vstup do technické místnosti (2,25 m2) a hlavní obytné části domu, která se skládá z kuchyně (9,65 m2) a obývacího pokoje s jídelním koutem a krbem (29,40 m2). Z hlavní obytné místnosti je přístup do ložnice (15,10 m2), dvou dětských pokojů (19 m2, 18 m2) a chodbičky s pračkou a sušičkou (3,30 m2), která spojuje koupelnu (7,70 m2) a WC (2,75 m2). Všechny obytné místnosti mají přístup na venkovní terasu (70 m2) balkonovými dveřmi. Podlaha terasy je ze severského dřeva Termowood. U terasy je přírodní jezírko. V domě jsou okna z Euro profilů opatřená venkovními hliníkovými žaluziemi, podlahy jsou v kombinaci keramické dlažby a dřevěné plovoucí podlahy, fasáda je zateplena polystyrenem v tl.15 cm, ohřev teplé vody zajišťuje el.bojler, topení je elektrické podlahové. Rodinný dům je napojen na městský vodovod a kanalizaci. V lokalitě se nachází veškerá občanská vybavenost, vlakové nádraží, základní škola, soukromé Gymnázium, dvě mateřské školky, městská knihovna, sportovní areál, pošta, praktičtí lékaři, restaurace, obchody. Město má velice dobrou dopravní dostupnost do Blanska, Boskovic i do Brna vzdáleného 25 km. Dominantou města je státní zámek Rájec nad Svitavou s krásným parkem. V blízkosti se nachází i chráněná krajinná oblast Moravský kras, který patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě.

Souhrnné informace

PRODÁNO
Poznámka k ceně+ provize RK
Ev.č.20757
KategorieRodinné domy
LokalitaRájec-Jestřebí
OkresBlansko
Plocha užitná115 m²
Plocha pozemku527 m²
Plocha zastavěná145 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová
Jednatelka společnosti+420 733 525 123
Mezírka, 60200 Brno
[email protected]

Poslat dotaz makléři

Poslat nabídku známému

Realitní zpravodaj

 • 6 věcí, bez kterých se neobejdete při prodeji luxusních nemovitostí

  Prodej luxusního bytu či domu není jen o jeho ocenění a prezentaci na realitním serveru. V mnoha ohledech se jedná o nadstandardní proces, který..

  Celý článek

  Dotační program Oprav dům po babičce nyní ještě výhodněji

  Lidem, kteří nemají naspořeno dostatek prostředků na renovaci bydlení, se otevírá unikátní možnost zapojit se do dotačního programu Oprav dům po..

  Celý článek

  Jakou stavbu můžete mít ve svém lese

  Je to jednoduché – vlastně žádnou, která by se používala k bydlení. Pokud to tedy nepovolí příslušný orgán lesní správy a stavební úřad. Máte-li svůj..

  Celý článek
2024 © RUSSEGGER REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | CookiesRealitní SW Realman