Zvolte si typ nemovitosti

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Městská část

Další vlastnosti

Úvod

Nemovitosti

Prodej rodinného domu s terasou a garáží, ulice Nad Kašnou, Brno-Bystrc

Popis

RUSSEGGER REAL nabízí k prodeji řadový rodinný dům o aktuální dispozici 2+1 s terasou, garáží a možností využití podkroví, nebo eventuální nástavby dalšího obytného patra domu. Dům je situovaný v ulici Nad Kašnou v klidné městské části Brno-Bystrc. Dům doporučujeme buďto jako dostupnou možnost rodinného bydlení, nebo jako investiční příležitost do budoucna.

Dispoziční řešení:
Na úrovni terénu se nachází vstupní branka, garáž a prostory technického zázemí domu (kotelna). Vjezd do garáže je možný přímo z ulice, průchod do dvora bočními dveřmi. Obytný prostor domu s velmi praktickou terasou je přístupný po jednoramenném venkovním schodišti. V domě je situovaný hlavní obytný prostor se vstupem na podkroví (možnost dalšího obytného prostoru), ložnice, kuchyně, koupelna, samostatná toaleta a prostory chodby za vstupními dveřmi. Pro detailní informace je možné zaslat půdorys objektu.

Užitná plocha všech interiérů činí včetně stavebně nedokončeného podkroví celkem 102,96 m2 (z toho 50,15 m2 užitné plochy domu, 10,82 m2 technické zázemí, 11,74 m2 garáž a podkroví o výměře 30,25 m2 přístupné přes hlavní obytný prostor) + terasa o výměře 16,72 m2. Plocha pozemku činí 98 m2 (zastavěná plocha a nádvoří).

Vytápění a ohřev vody jsou v domě řešeny novým plynovým kotlem BAXI a radiátory. Objekt je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Dům je aktuálně obyvatelný, doporučujeme ale rekonstrukci, případně částečnou přestavbu.

Městská část Brno-Bystrc je stále více oblíbenou destinací pro rezidentní bydlení. Okolní krásná příroda, výborná občanská vybavenost a bezproblémová dojezdová vzdálenost do centra města Brna jsou kombinací všeho, co k pohodlnému rodinnému bydlení potřebujete. Z občanské vybavenosti jsou zde čtyři základní školy, jedno gymnázium, dvě pošty, služebna policie ČR a městské policie, tři zdravotnická zařízení, zoologická zahrada, knihovna, řada restauračních zařízení a mnoho dalšího. Dále je zde několik sportovních klubů a zájmových organizací. Ve vzdálenosti cca 800 metrů vzdušnou čarou se nachází Přístaviště u Brněnské přehrady.

Pro další informace, zaslání dokumentace a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu. Budu se na vás těšit.

Souhrnné informace

info v RK
Poznámka k ceněvčetně právního servisu
Ev.č.29648
KategorieRodinné domy
LokalitaNad kašnou, Brno
OkresBrno-město
Velikost2 pokoje
Plocha užitná103 m²
Plocha pozemku98 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Zakázku vyřizuje

Ing. Filip Štofka
Ing. Filip Štofka
Realitní specialista+420 733 525 123
Mezírka, 60200 Brno
[email protected]

Poslat dotaz makléři

Poslat nabídku známému

Realitní zpravodaj

 • Vyplatí se pronajmout si kancelář v kancelářské budově?

  Pro někoho je kancelář hlavním pracovním místem, kde tráví většinu svého pracovního času. Pokud podnikatel potřebuje jednu kancelář, možná je..

  Celý článek

  Stavba výměnku u stávajícího rodinného domu je novinkou letošní novely stavebního zákona

  Nový stavební zákon, platný od 1. července 2023, svou novelou schválenou letos na jaře zavedl mimo běžné stavby pro bydlení do jednoduchých staveb..

  Celý článek

  Kdy je třeba v nájemním vztahu vytvořit dodatek k nájemní smlouvě

  Jak ze strany pronajímatele, tak ze strany nájemce, dochází ke změnám, které je nutno promítnout do smluvního vztahu, tedy nájemní smlouvy. Ve..

  Celý článek

Naši partneři

 • Zahrady

  Tak jako interiér, i exteriér potřebuje upravit svou tvář a podobu. Nechejte proto pracovat zahradní umělce, aby všichni Vaši zahradu mohli obdivovat.

  ZahradyProhlédněte si kategorii

  Interiéry

  ...vybrat si vhodný interiér záleží na správné volbě dodavatele nebo...

  InteriéryProhlédněte si kategorii

  Architekti

  Společnost Aretti, se kterou již dlouhodobě spolupracujeme nabízí komplexní služby pro Váš interiér.

  ArchitektiProhlédněte si kategorii
2023 © RUSSEGGER REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | CookiesRealitní SW Realman