Zvolte si typ nemovitosti

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Městská část

Další vlastnosti

Úvod

Nemovitosti

Prodej, Rodinné domy, 138m² - Kuřimské Jestřabí

Popis

V zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zajímavou rozestavěnou stavbu rodinného domu v lukrativní části obce Kuřimské Jestřabí. Celková zastavěná plocha je 144m2, užitná plocha 138m2, zdivo tvoří tepelně izolační tvárnice YTONG Lambda, jednovrstvé zdivo s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Stavbu domu dozoroval certifikovaný mistr YTONG a prodává se jako hrubá stavba, v okenních otvorech jsou již osazena plastová okna s trojskly z externí strany v antracitové barvě. Za francouzskými dveřmi se nachází vstup na monoliticky zastřešenou terasu 25m2. Mimořádně kvalitním stavebním řešením je již zhotovená pevná dvojitě valbová střecha YTONG komfort, ta je zhotovena z železobetonových nosníků, na kterých jsou uloženy stropní vložky YTONG a tvoří tak pevný žebrový strop s výbornou ochranou proti přehřívání interieru, vysokou požární odolností a vysokou vzduchotěsností - splňuje parametry pro nízkoenergetické a pasivní budovy. Tato střecha je jednou z mála svého druhu na současném trhu. Na střeše bude položena pálená taška TONDACH. Součástí ceny jsou také dokončovací práce - kompletní izolace střechy, položení střešní krytiny, izolace ploché střechy garsonky, dozdívky vnitřních prostor a vnitřní schodiště do 2.NP a vnitřní omítky. Ohřev vody bude pomocí elektřiny a vytápění budou zajišťovat elektrické podlahové rohože. Nad samotnou přístavbou garsonky se nachází pochůzí terasa 24m2 s krásnými výhledy do okolní krajiny. Pozemek se nachází v boční klidné ulici, která vede do blízkého lesa. Jelikož je pozemek situovaný na kopci, nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. CP pozemku s uliční šíří 21 m činí 759 m², což poskytuje dostatek prostoru pro samostatně stojící rodinný dům a velkou zahradu. Pozemek je rovinatý, voda a elektřina jsou zavedeny, kanalizace bude 11/2018, plyn zde není. Obec Kuřimské Jestřabí je menší podhorská obec obklopená malebnými lesy v blízkosti Českomoravské vrchoviny západně od města Tišnov a severovýchodně od Velké Bíteše. Nedaleko obce je malý rybník a chráněné území přírodní památky Pláně. V obci se nachází hospůdka, obecní úřad, sportoviště a dětské hřiště, ve výstavbě je i kulturní dům. Ve středu obce najdeme kapličku se zvonicí a před ní dřevěný kříž. Do obce jezdí pravidelné autobusové spoje IDS-JMK, které navazují i na vlak. Bydlení v Kuřimském Jestřabí můžeme doporučit především rodinám s dětmi nebo klientům, kteří touží po klidném bydlení v přírodě. Dům není zatížen žádnou formou zástavy.

Souhrnné informace

5 300 000 Kč
Poznámka k ceně+ provize RK, včetně právního servisu, cena včetně daně z nabytí
Ev.č.29444
KategorieRodinné domy
LokalitaKuřimské Jestřabí
OkresBrno-venkov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná138 m²
Plocha pozemku759 m²
Plocha zastavěná144 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Rok výstavby2017
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová
Jednatelka společnosti+420 731 948 047
Mezírka, 60200 Brno
[email protected]

Poslat dotaz makléři

Poslat nabídku známému

Realitní zpravodaj

 • Na splátku hypotéky již Češi vynakládají téměř 50 % příjmu

  Z aktuálních statistik realitního portálu RealityČechy.cz a RealityMorava.cz vyplývá, že nabídkové ceny bytů v lednu meziročně rostly o 450 000 Kč...

  Celý článek

  Průměrná nabídková sazba hypoték začala klesat

  Klesající cena peněz na mezibankovním trhu otvírá cestu ke snižování hypotečních sazeb. Některé banky již tohoto využily a hypoteční úvěry opět..

  Celý článek

  Kupujete či prodáváte byt? Dejte si pozor na správně uvedené spoluvlastnické podíly

  Když prodáváte nebo kupujete byt, náleží k němu také spoluvlastnický podíl na společných částech budovy, ve které se nachází. Případně i podíl na..

  Celý článek

Naši partneři

 • Zahrady

  Tak jako interiér, i exteriér potřebuje upravit svou tvář a podobu. Nechejte proto pracovat zahradní umělce, aby všichni Vaši zahradu mohli obdivovat.

  ZahradyProhlédněte si kategorii

  Interiéry

  ...vybrat si vhodný interiér záleží na správné volbě dodavatele nebo...

  InteriéryProhlédněte si kategorii

  Architekti

  Společnost Aretti, se kterou již dlouhodobě spolupracujeme nabízí komplexní služby pro Váš interiér.

  ArchitektiProhlédněte si kategorii
2019 © RUSSEGGER REAL s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | CookiesRealitní SW Realman